Usuwanie wgnieceń
bez lakierowania

Uszkodzenia karoserii to jedna z najbardziej problematycznych szkód dotyczących samochodu. Powstaje często bez udziału właściciela, wynikając z przypadkowych sytuacji lub celowego działania wandali. Pozornie nie wpływa ona na funkcjonowanie pojazdu, a jednak szpeci go i stanowi powód zmartwień nie pozwalając w pełni cieszyć się z jazdy naszym samochodem.

Główne przyczyny:

O firmie

Warsztat samochodowy to obecnie jedna z najbardziej poszukiwanych form usług, wynikających z coraz większej liczby pojazdów na drogach i coraz większego zapotrzebowania na usuwanie szkód wynikających ze zdarzeń losowych. Moja firma funkcjonuje na terenie Raciborza od czterech lat. W swojej pracy opieram się na wieloletnim doświadczeniu z dziedziny blacharki samochodowej. Jestem wykształconym i doświadczonym fachowcem, na bieżąco doskonalącym swoje umiejętności i poszukującym najlepszych dla klienta rozwiązań.

Realizuję szeroki zakres zadań obejmujących naprawy wynikające ze zdarzeń losowych. Rozwiązuję takie problemy, jak uszkodzenia karoserii po spadającym z dachów budynków śniegu, aktach wandalizmu, usuwam skutki gradobicia i szkody parkingowe. W pracy korzystam z najnowocześniejszych narzędzi takich marek, jak B&D Tools, Dentcraft Tools czy Exeltools. Każdy problem samochodowy rozwiązuję indywidualnie poszukując jak najlepszych i najbardziej efektywnych metod.

Jestem osobą i zarazem firmą godną zaufania, o czym może świadczyć grono stałych klientów.


© 2014 PDR SERWIS
Wszelkie prawa zastrzeżone
REALIZACJA: zets.pl